Halový turnaj sobota 6.1.2018

03.01.2018 09:12

Halové turnaje mládeže – SH Králův Dvůr :

OP – starší přípravka – sobota 6.1. 2018 (9:00 hodin) – vítězové podzimních základních skupin
Účastníci – Komárov, Hořovicko A, Hořovicko B, Cembrit A, Sokol Králův Dvůr A, Trubín / ČL-U Beroun
OP – mladší přípravka – sobota 6.1. 2018 (14:00 hodin) – vítězové podzimních základních skupin
Účastníci – Drozdov, Hořovicko, Cembrit, FK Králův Dvůr A, Zdice

 

PROPOZICE – HALA
OP - PŘÍPRAVKY
- 2018

 

Datum konání: 6. ledna 2018 ml. přípravka od 14:00 hod., st. přípravka od 09:00 hod.

Místo konání: Sportovní hala Králův Dvůr (Nad Stadionem 250)

Pořadatel: KM OFS Beroun

Ředitel turnajů: EXNER Milan

Hlavní pořadatel: Petr LACINA + členové KM

 

Systém:
- mladší přípravka každý s každým, starší přípravka 2 skupiny po 3 týmech. Pořadí utkání bude oznámeno na vývěsné tabuli v hale (v tabulce  3-1-0 bodů). O pořadí v tabulce rozhoduje počet bodů, vzájemné utkání, větší počet vstřelených branek, podíl skóre
(v případě rovnosti bodů více týmů minitabulka).
Hraje se dle Pravidel fotbalu, SŘ a těchto Propozic.

Startují:
- hráči na listinu hráčů (IS FAČR), kterou předá vedoucí družstva před zahájením turnaje společně se soupiskou. Na střídačce mohou být pouze vedoucí, trenér a náhradníci !!!

Výstroj:
- předepsaná výstroj dle PF vč. chráničů.
Je ZAKÁZÁNO používat boty s černou podrážkou, popř. turfy !!!

Hrací doba:
- 1 x 12 minut

Počet hráčů:
-  hraje se 4+1 (na soupisce může být max. 10 hráčů)

Hra brankáře:
- může hrát rukama v brankovém území, brankář nesmí v žádném případě rozehrávat míč přes polovinu hrací plochy (následuje NVK z půlící čáry). Brankář může hrát přes půlící čáru jen v případě, že míč bude mimo brankové území. Jakmile položí míč na zem, může hrát ihned jiný spoluhráč, ale nesmí jej již vzít zpět do ruky (soupeř musí být mimo PÚ). V případě zahrání brankáře rukou mimo pok. území následuje PK.

ČK – vyloučení hráče na 2 minuty, družstvo hraje o hráče méně.
Vyloučený hráč již nemůže v utkání nastoupit.

Při rozehrávání míče do hry musí být soupeř vždy 4m od míče.

Auty – obě kategorie rozehrávají nohou.
SKLUZY na protihráče jsou ZAKÁZÁNY !

Ceny:
1. - 3. místo poháry + medaile, vyhodnocení nejlepšího hráče, brankáře a střelce turnaje.

Dresy: volbu dresů má vždy družstvo uvedené jako domácí (na prvním místě).

 

POZOR:

VSTUP na hrací plochu v obuvi s černou podrážkou PŘÍSNĚ ZAKÁZÁN (žádné turfy a podobně) !!!

Hráčům a trenérům jsou na obou stranách divácké tribuny vyhrazeny zřetelně označené hráčské SEKTORY - žádáme trenéry a vedoucí jednotlivých družstev, aby se jejich svěřenci v době mimo vlastních zápasů zdržovali výhradně v těchto prostorách nebo ve svých šatnách !!!
Poznámka – prostřední část tribuny je určena pouze divákům !!!

VSTUP do venkovních prostor je možný pouze po opětovném přezutí do "vycházkové" obuvi !!!

Pořadatel neodpovídá za případnou ztrátu či poškození odložených věcí. V recepci haly jsou pro jednotlivé týmy k dispozici úložné trezory !!!

Pořadatel si vyhrazuje právo změn v turnaji s ohledem na neočekávané okolnosti.

 

DOPLŇUJÍCÍ INFO:

Nejlepší střelec turnaje - v případě rovnosti gólů dvou a více střelců, rozhoduje o konečném pořadí:
1. vyšší počet zápasů, v nichž hráč skóroval, 2. nejvyšší počet vstřelených gólů v jednom utkání, 3. vyšší počet gólů v „nadstavbové“ části, 4. los.

Nejlepší brankář a hráč turnaje - určí pořadatel turnaje.

GPS - při použití GPS navigace zadejte Králův Dvůr, Jungmannova ulice (ZŠ)

 

Halový turnaj OFS Beroun starších přípravek          
                 
                               
     D  R  U  Ž  S  T  V  A 1 2 3 V R P SKORE BODY POŘADÍ      
1     Komárov   : :       :          
2     Hořovicko B :   :       :          
3     Trubín / ČL-U Beroun : :         :          
                               
     D  R  U  Ž  S  T  V  A 1 2 3 V R P SKORE BODY POŘADÍ      
1     Hořovicko A   : :       :          
2     Cembrit Beroun A :   :       :          
3     T.J. Sokol Králův Dvůr A : :         :          
                               
   P  O  Ř  A  D  Í     Z  Á  P  A  S  Ů       výsl.      S  T  Ř  E  L  C  I     B  R  A  N  E  K      
1  - 2  Komárov - Hořovicko B :     9:00-9:12
1  - 2  Hořovicko A - Cembrit A :     9:15-9:27
3  - 1  Trubín / ČL-U Beroun - Komárov :     9:30-9:42
3  - 1  Sokol Králův Dvůr A - Hořovicko A :     9:45-9:57
2  - 3  Hořovicko B - Trubín / ČL-U Beroun :     10:00-10:12
2  - 3  Cembrit A - Sokol Králův Dvůr A :     10:15-10:27
A1  - B2   :     10:40-10:52
B1  - A2   :     10:55-11:07
A3  - B3   :     11:10-11:22
o 3. místo   :     11:25-11:37
Finále       :     11:40-11:52

 

  Halový turnaj OFS Beroun mladších přípravek    
             
     D  R  U  Ž  S  T  V  A 1 2 3 4 5 V R P SKORE BODY POŘADÍ
1     Drozdov   : : : :            
2     Hořovicko :   : : :            
3     Cembrit Beroun  : :   : :            
4     FK Králův Dvůr A : : :   :            
5     Zdice : : : :              
                             
   P  O  Ř  A  D  Í     Z  Á  P  A  S  Ů     výsledek      S  T  Ř  E  L  C  I     B  R  A  N  E  K    
1  - 5  Drozdov - Zdice :   14:00-14:12
2  - 4  Hořovicko - Králův Dvůr A :   14:15-14:27
3  - 1  Cembrit - Drozdov :   14:30-14:42
5  - 2  Zdice - Hořovicko :   14:45-14:57
4  - 3  Králův Dvůr A - Cembrit  :   15:00-15:12
1  - 2  Drozdov - Hořovicko :   15:15-15:27
5  - 4  Zdice - Králův Dvůr A :   15:30-15:42
2  - 3  Hořovicko - Cembrit  :   15:45-15:57
4  - 1  Králův Dvůr A - Drozdov :   16:00-16:12
3  - 5  Cembrit - Zdice :   16:15-16:27
                             
K o n e č n á   t a b u l k a     >>>   D r u ž s t v o     V R P              Skore Body
        1.               :    
        2.                :    
        3.               :    
        4.               :    
        5.               :